U bent hier

Mark Demesmaeker

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Mark Demesmaeker?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (7 juni 2009 - 31 januari 2013)
  • N-VA (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 31 januari 2013)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (voorzitter 28 september 2009 - 31 januari 2013)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2009 - 31 januari 2013)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 28 september 2009 - 31 januari 2013)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 5 oktober 2011 - 31 januari 2013)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (toegevoegd lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (toegevoegd lid 27 september 2004 - 24 september 2007)
  • Subcommissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (toegevoegd lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie Digitaal Vlaanderen (toegevoegd lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (toegevoegd lid 13 januari 2009 - 7 juni 2009)

Meer info

Geboren te Halle op 12 september 1958
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (sinds 1 juli 2014)
  • Europees Parlementslid (1 februari 2013 - 30 juni 2014)