U bent hier

Tom Dehaene

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (7 juni 2009 - 13 december 2012)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 13 december 2012)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (voorzitter 28 september 2009 - 27 november 2012)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 28 september 2009 - 13 december 2012)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 28 september 2009 - 12 december 2012)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 november 2012 - 13 december 2012)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 13 december 2012)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 13 december 2012)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 23 januari 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (vast lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 22 januari 2008)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (plaatsvervangend lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 10 juli 2007 - 6 juni 2009)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Brugge op 5 maart 1969