U bent hier

Jean-Marie Dedecker

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jean-Marie Dedecker?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (11 december 2006 - 27 juni 2007)
  • N-VA (4 december 2006 - 10 december 2006)
  • Onafhankelijke (17 oktober 2006 - 3 december 2006)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 16 oktober 2006)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 27 juni 2007)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 17 oktober 2006)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 oktober 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 17 oktober 2006)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 6 oktober 2004 - 17 oktober 2006)

Meer info

Geboren te Nieuwpoort op 13 juni 1952
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 20 oktober 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • gemeenschapssenator (22 juli 2004 - 27 juni 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 5 juli 2004)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 30 juli 2014)
Andere functies
  • partijvoorzitter LDD (sinds 22 januari 2011)
  • partijvoorzitter Lijst Dedecker (19 januari 2007 - 4 juli 2010)