U bent hier

Bart De Wever

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Bart De Wever?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • N-VA (13 juni 2004 - 27 juni 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 4 oktober 2011)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 1 december 2013)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 27 juni 2007)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 22 juli 2004 - 9 november 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (toegevoegd lid 27 september 2004 - 9 november 2004)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (toegevoegd lid 27 september 2004 - 9 november 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (toegevoegd lid 27 september 2004 - 19 januari 2005)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (toegevoegd lid 27 september 2004 - 27 juni 2007)

Meer info

Geboren te Mortsel op 21 december 1970
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • gemeenschapssenator (13 juli 2010 - 2 januari 2013)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 29 juni 2009)
Andere functies
  • partijvoorzitter N-VA (sinds 23 oktober 2004)