U bent hier

Else De Wachter

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Else De Wachter?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (7 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 22 april 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie Jeugdzorg (voorzitter 7 oktober 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (eerste ondervoorzitter 13 maart 2013 - 24 september 2013)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (tweede ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (secretaris 26 januari 2011 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 7 juli 2010 - 25 januari 2011)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 6 oktober 2010)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (vast lid 27 september 2010 - 4 oktober 2011)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 7 juli 2010 - 25 januari 2011)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 7 juli 2010 - 25 januari 2011)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 7 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 7 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 7 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 26 januari 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 5 oktober 2011 - 12 maart 2013)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 25 september 2013 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (voorzitter 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (ondervoorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (vast lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (vast lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 17 januari 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 4 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 3 februari 2009)

Meer info

Geboren te Mechelen op 17 mei 1974