U bent hier

Marnic De Meulemeester

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Marnic De Meulemeester?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Open Vld (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (voorzitter 4 december 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 28 september 2009 - 3 december 2013)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 4 oktober 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (ondervoorzitter 12 december 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 21 december 2005 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 27 september 2004 - 11 december 2006)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 20 december 2005)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Oudenaarde op 29 januari 1957