U bent hier

Rudi Daems

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Rudi Daems?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 13 november 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (toegevoegd lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (toegevoegd lid 23 januari 2008 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Geel op 6 juli 1963