U bent hier

Hilde Crevits

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Hilde Crevits?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
  • CD&V (7 juni 2009 - 12 juli 2009)
  • CD&V (13 juni 2004 - 27 juni 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 12 juli 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 27 juni 2007)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (secretaris 27 september 2004 - 28 juni 2007)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (secretaris 27 september 2004 - 28 juni 2007)
  • Commissie Energiearmoede (plaatsvervangend lid 5 oktober 2005 - 15 februari 2006)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 18 april 2007 - 28 juni 2007)

Meer info

Geboren te Torhout op 28 juni 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Minister
  • viceminister-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Onderwjis (sinds 25 juli 2014)
  • Vlaams minister van Mobiliteit en Openbare Werken (13 juli 2009 - 24 juli 2014)
  • Vlaams minister van Openbare Werken, Energie, Leefmilieu en Natuur (28 juni 2007 - 12 juli 2009)