U bent hier

Geert Bourgeois

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Geert Bourgeois?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
  • N-VA (7 juni 2009 - 12 juli 2009)
  • N-VA (23 september 2008 - 6 juni 2009)
  • N-VA (13 juni 2004 - 21 juli 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 12 juli 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (23 september 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (toegevoegd lid 8 oktober 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (toegevoegd lid 16 oktober 2008 - 7 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 21 juli 2004)

Meer info

Geboren te Roeselare op 6 juli 1951
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 24 juli 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2010 - 6 juli 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 21 juli 2004)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Europese mandaten
  • lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 25 januari 2015)
  • lid van het Comité van de Regio's (7 juli 2009 - 13 juli 2009)
  • lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 22 september 2008)
Minister
  • minister-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Buitenlands Beleid en Onroerend Erfgoed (sinds 25 juli 2014)
  • viceminister-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering, Toerisme en Vlaamse Rand (7 juli 2010 - 24 juli 2014)
  • viceminister-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering, Toerisme en Vlaamse Rand (13 juli 2009 - 5 juli 2010)
  • Vlaams minister van Bestuurszaken, Buitenlands Beleid, Media en Toerisme (22 juli 2004 - 22 september 2008)
Andere functies
  • partijvoorzitter N-VA (13 oktober 2001 - 22 oktober 2004)
  • partijvoorzitter VU (15 januari 2000 - 26 januari 2001)