U bent hier

Erik Arckens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Erik Arckens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (20 juli 2011 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 19 juli 2011)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (ondervoorzitter 28 september 2009 - 26 september 2011)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 28 september 2009 - 26 september 2011)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2009 - 26 september 2011)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 12 oktober 2010)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (toegevoegd lid 25 september 2013 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc (vast lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 30 juni 2014)

Meer info

Geboren te Schaarbeek (Brussel) op 9 december 1961
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)