U bent hier

Johan Van Brusselen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Johan Van Brusselen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (21 januari 2004 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 januari 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 30 januari 2004 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 30 januari 2004 - 13 juni 2004)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 2 januari 1957