U bent hier

Josée Vercammen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Josée Vercammen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (22 september 2003 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (22 september 2003 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 15 oktober 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 15 oktober 2003 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Herentals op 9 maart 1948
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (20 januari 2004 - 4 februari 2005)