U bent hier

Erna Van Wauwe

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Erna Van Wauwe?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (2 juli 2003 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (2 juli 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 30 september 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 28 januari 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 30 september 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 30 september 2003 - 20 januari 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (plaatsvervangend lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 januari 2004 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Kallo (Beveren) op 10 april 1952