U bent hier

Bob Verstraete

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Bob Verstraete?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (17 oktober 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD (10 juni 2003 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (17 oktober 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 17 oktober 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 17 oktober 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 17 oktober 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 17 oktober 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 17 oktober 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (10 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 30 september 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 28 januari 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 30 september 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 30 september 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 28 januari 2004 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Aarschot op 2 november 1948