U bent hier

Jean-Paul Peuskens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jean-Paul Peuskens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (10 juni 2003 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 18 juni 2003 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Bree op 26 november 1964