U bent hier

Flor Ory

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (17 november 2003 - 17 februari 2004)
  • AGALEV (26 mei 2003 - 16 november 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (26 mei 2003 - 17 februari 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 3 juni 2003 - 17 februari 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 juni 2003 - 17 februari 2004)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Meer info

Geboren te Sint-Truiden op 5 maart 1952