U bent hier

Ilse Van Eetvelde

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Ilse Van Eetvelde?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (26 mei 2003 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (26 mei 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 4 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 4 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 17 juni 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 2 oktober 2003 - 13 juni 2004)

Meer info

Geboren te Lokeren op 2 februari 1972