U bent hier

Carlo Daelman

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Carlo Daelman?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (19 maart 2003 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (19 maart 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 25 maart 2003 - 17 juni 2003)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 18 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 15 oktober 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 25 maart 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 25 maart 2003 - 11 juni 2003)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 18 juni 2003 - 14 oktober 2003)

Meer info

Geboren te Kortrijk op 26 juli 1969