U bent hier

Karlos Callens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (22 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (6 november 2002 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (22 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 14 februari 2007 - 7 juni 2009)
  • Subcommissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 12 januari 2005 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 23 september 2007)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 11 januari 2005)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (6 november 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 november 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 27 november 2002 - 12 juni 2004)

Parlementair werk

Tussenkomsten

Meer info

Geboren te Ardooie op 23 juni 1947