U bent hier

Guy Sols

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Guy Sols?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (10 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • VLD (16 januari 2002 - 6 juni 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 10 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 10 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 10 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (vast lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 10 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (16 januari 2002 - 6 juni 2003)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 november 2002 - 6 juni 2003)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 30 januari 2002 - 26 november 2002)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 30 januari 2002 - 6 juni 2003)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 27 november 2002 - 6 juni 2003)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 30 januari 2002 - 6 juni 2003)

Meer info

Geboren te Lommel op 21 juli 1955