U bent hier

Jan Roegiers

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jan Roegiers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 22 april 2008)
  • VU&ID (15 mei 2001 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-vlaanderen (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 11 januari 2012 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (voorzitter 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 6 oktober 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 23 januari 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 16 januari 2007)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 31 mei 2005)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 17 januari 2006)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 18 januari 2006 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 17 januari 2007 - 22 januari 2008)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 18 februari 2009 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (15 mei 2001 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (secretaris 11 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 15 mei 2001 - 27 juni 2001)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 15 mei 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (vast lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 10 maart 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 9 januari 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 5 juni 2002 - 12 juni 2004)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 30 juni 2014)

Meer info

Geboren te Gent op 14 mei 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 20 oktober 2014)
  • gemeenschapssenator (10 oktober 2013 - 24 mei 2014)
Europese mandaten
  • lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 30 juni 2014)
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 25 januari 2010)