U bent hier

Boudewijn Laloo

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Boudewijn Laloo?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (17 april 2001 - 28 september 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (17 april 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 9 mei 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 9 mei 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 9 mei 2001 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Brugge op 11 februari 1953