U bent hier

Anne-Marie Baeke

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Anne-Marie Baeke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (10 juni 2003 - 13 juli 2003)
  • sp·a (15 oktober 2001 - 18 maart 2003)
  • SP (24 januari 2001 - 14 oktober 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maasei (10 juni 2003 - 13 juli 2003)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 18 juni 2003 - 13 juli 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (24 januari 2001 - 18 maart 2003)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 30 januari 2001 - 18 maart 2003)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 30 januari 2001 - 18 maart 2003)

Meer info

Geboren te Ronse op 14 april 1969
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (14 juli 2003 - 9 juni 2007)