U bent hier

Hilde Claes

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Hilde Claes?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (15 oktober 2001 - 4 juni 2003)
  • SP (24 januari 2001 - 14 oktober 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (24 januari 2001 - 4 juni 2003)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 24 september 2001 - 21 januari 2003)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 2 oktober 2002 - 4 juni 2003)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 30 januari 2001 - 1 oktober 2002)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 30 januari 2001 - 23 september 2001)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 22 januari 2003 - 4 juni 2003)

Meer info

Geboren te Hasselt op 27 oktober 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (18 mei 2003 - 1 december 2006)