U bent hier

Paul Van Malderen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Paul Van Malderen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 11 mei 2003)
  • CVP (10 januari 2001 - 28 september 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (10 januari 2001 - 11 mei 2003)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 7 februari 2001 - 8 mei 2001)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 9 mei 2001 - 11 mei 2003)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 7 februari 2001 - 8 mei 2001)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 7 februari 2001 - 2 juli 2001)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 7 februari 2001 - 8 mei 2001)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 9 mei 2001 - 11 mei 2003)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 9 mei 2001 - 11 mei 2003)

Meer info

Geboren te Buggenhout op 26 november 1940 , overleden op 11 mei 2003