U bent hier

Jozef Ramaekers

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 19 februari 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 18 februari 1987)
Lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 12 januari 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 26 januari 1982 - 11 januari 1984)
Lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (tweede ondervoorzitter 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
Lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
Lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
Lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
Lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 5 maart 1973)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)

Meer info

Geboren te Tienen op 5 juni 1923 , overleden op 14 november 2004
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (28 juni 1968 - 20 juni 1972)
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (1 oktober 1987 - 24 maart 1988)
Minister
  • minister van Nationale Opvoeding (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • minister van Nationale Opvoeding (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • minister van Nationale Opvoeding (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • minister van Verkeerswezen en van Havenbeleid (23 oktober 1973 - 24 april 1974)
  • staatssecretaris voor Institutionele en Administratieve Hervormingen (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)