U bent hier

Joseph Wijninckx

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 1 januari 1990)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse raad Kieskring Antwerpen (2 februari 1988 - 1 januari 1990)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 17 oktober 1989 - 1 januari 1990)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 1 januari 1990)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 10 december 1989)
Lid Vlaamse raad Kieskring Antwerpen (3 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse raad Kieskring Antwerpen (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (eerste ondervoorzitter 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
Lid Vlaamse raad Kieskring Antwerpen (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (tweede ondervoorzitter 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Antwerpen (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Antwerpen (12 mei 1977 - 16 december 1978)
Lid cultuurraad Kieskring Antwerpen (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Antwerpen (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Deurne (Antwerpen) op 26 juni 1931 , overleden op 27 februari 2009
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 1 januari 1990)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • erefractievoorzitter van de Senaat (sinds 8 februari 1990)
Minister
  • minister van Pensioenen (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • minister van Pensioenen (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)