U bent hier

Leo Wouters

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Leo Wouters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Leopoldsburg op 26 december 1902 , overleden op 5 juli 1987
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 15 juni 1983)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (26 maart 1961 - 22 mei 1965)