U bent hier

Freddy Willockx

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Freddy Willockx?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 18 juli 1994)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (19 juni 1979 - 8 maart 1980)
lid Cultuurraad (19 juni 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 19 juni 1979 - 2 juni 1980)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 19 juni 1979 - 2 juni 1980)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 18 juli 1994)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 21 januari 1992 - 31 maart 1992)
  • Werkgroep Sport (vast lid 20 februari 1992 - 31 maart 1992)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 11 februari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (tweede ondervoorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 26 januari 1982 - 11 januari 1984)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 12 januari 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 2 september 1949
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (13 juni 1999 - 20 juli 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (24 november 1991 - 18 juli 1994)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 juni 1979 - 7 november 1981)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)
Minister
  • regeringscommissaris belast met de dioxineproblematiek en de coördinatie inzake de toepassing van Europese richtlijnen (1 december 1999 - 18 januari 2001)
  • regeringscommissaris belast met de dioxineproblematiek (20 juli 1999 - 30 november 1999)
  • minister van Pensioenen (7 maart 1992 - 17 juli 1994)
  • minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (9 mei 1988 - 15 januari 1989)
  • minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • staatssecretaris voor Financiën (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • minister van staat (sinds 28 januari 2002)