U bent hier

Ghisleen Willems

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Ghisleen Willems?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (secretaris 12 april 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 7 maart 1972 - 11 april 1972)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 13 december 1982)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Aalst op 10 juli 1933
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 2 februari 1988)