U bent hier

Frans Wijnen

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Frans Wijnen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 16 juni 1975)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 17 juni 1975 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 juni 1975)

Meer info

Geboren te Mechelen op 21 mei 1922 , overleden op 20 februari 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)