U bent hier

Roger Wierinckx

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Roger Wierinckx?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 22 juni 1992 - 4 mei 1994)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 4 mei 1994)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 19 mei 1994 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Kessel-Lo (Leuven) op 13 november 1927
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • provinciaal senator (Brabant) (4 oktober 1991 - 23 november 1991)