U bent hier

Louis Waltniel

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
Lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
Lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
fractievoorzitter Cultuurraad (14 juni 1977 - 11 september 1977)
Lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
fractievoorzitter Cultuurraad (19 oktober 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
Lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 16 november 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 20 januari 1976 - 15 november 1976)
Lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Ninove op 28 augustus 1925 , overleden op 29 december 2001
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 24 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
Minister
  • gemeenschapsminister van Ruimtelijke Ordening en Huisvesting (18 oktober 1988 - 6 januari 1992)
  • vice-voorzitter van de Vlaamse Executieve, gemeenschapsminister van Financiën en Begroting (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • vice-voorzitter van de Vlaamse Executieve, gemeenschapsminister van Financiën en Begroting (10 december 1985 - 2 februari 1988)
  • staatssecretaris voor Openbaar Ambt en voor Financiën (6 januari 1985 - 27 november 1985)
  • staatssecretaris voor Openbaar Ambt (17 december 1981 - 5 januari 1985)