U bent hier

Raoul Vreven

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Raoul Vreven?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 6 maart 1973 - 14 januari 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)

Meer info

Geboren te Halle-Booienhoven (Zoutleeuw) op 24 november 1900 , overleden op 23 april 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 10 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • gecoöpteerd senator (25 april 1961 - 22 mei 1965)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • gecoöpteerd senator (26 juli 1949 - 3 juni 1950)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 februari 1946 - 25 juni 1949)
Minister
  • minister voor Coördinatie van de Institutionele Hervormingen (3 september 1960 - 24 april 1961)
  • minister van staat (sinds 14 februari 1977)