U bent hier

Alfred Vreven

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Alfred Vreven?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (secretaris 30 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 29 mei 1979)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 mei 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (eerste ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (tweede ondervoorzitter 15 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Alternatieve Financiering van de Sociale Huisvesting (lid 24 januari 1990 - 20 maart 1990)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (vast lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 20 juni 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Sint-Truiden op 24 maart 1937 , overleden op 15 juni 2000
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 december 1978 - 7 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (20 januari 1970 - 6 november 1971)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 maart 1988 - 1 oktober 1988)
Minister
  • minister van Landsverdediging (17 december 1981 - 27 november 1985)