U bent hier

Alfons Vranckx

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Alfons Vranckx?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Kessel-Lo (Leuven) op 24 januari 1907 , overleden op 30 juni 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 februari 1946 - 27 november 1947)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (2 april 1939 - 16 februari 1946)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 mei 1936 - 1 april 1939)
Minister
  • minister van Justitie (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • minister van Justitie (17 juni 1968 - 20 januari 1972)
  • minister van Binnenlandse Zaken (28 juli 1965 - 18 maart 1966)
  • minister van staat (sinds 14 februari 1977)