U bent hier

André Vlerick

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over André Vlerick?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Kortrijk op 11 september 1919 , overleden op 3 december 1990
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (17 november 1971 - 30 januari 1974)
Minister
  • minister van Financiën (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • minister-staatssecretaris voor Streekeconomie (17 juni 1968 - 20 januari 1972)