U bent hier

Marc Verwilghen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marc Verwilghen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (secretaris 5 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 21 januari 1992 - 4 mei 1994)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 21 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 19 mei 1994 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Dendermonde op 21 september 1952
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • ereondervoozitter van de Senaat (sinds 28 september 2010)
Minister
  • minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid (18 juli 2004 - 20 december 2007)
  • minister van Ontwikkelingssamenwerking (12 juli 2003 - 17 juli 2004)
  • minister van Justitie (12 juli 1999 - 11 juli 2003)