U bent hier

Daan Vervaet

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Daan Vervaet?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 3 april 1990)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 3 april 1990)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 26 april 1988 - 3 april 1990)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 26 mei 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 26 januari 1989 - 3 april 1990)
  • Commissie voor de Media (vast lid 26 januari 1989 - 3 april 1990)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 3 april 1990)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 3 april 1990)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 3 april 1990)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (secretaris 10 februari 1982 - 4 april 1984)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 5 april 1984 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Kalken (Laarne) op 8 april 1939 , overleden op 3 april 1990
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 3 april 1990)
  • provinciaal senator (Brabant) (28 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)