U bent hier

Raphaël Versteele

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Raphaël Versteele?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Veurne op 26 juli 1926 , overleden op 13 februari 1995
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (25 november 1971 - 9 maart 1974)