U bent hier

Armand Verspeeten

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Armand Verspeeten?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Gent op 23 april 1910 , overleden op 15 november 2001
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 december 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (5 juli 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (1 juni 1958 - 25 maart 1961)