U bent hier

Geert Versnick

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Geert Versnick?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (5 mei 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (5 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 5 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 5 mei 1994 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Gent op 15 december 1956
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (5 juni 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (21 april 1994 - 20 mei 1995)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 9 september 2010)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (25 september 2003 - 23 november 2007)