U bent hier

Jan Verroken

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan Verroken?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 5 juli 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (ondervoorzitter 4 juni 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 3 juni 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 16 december 1975 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (vast lid 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Melden (Oudenaarde) op 30 januari 1917
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • ereondervoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 18 mei 1988)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 23 juli 1984)