U bent hier

Willem Verreycken

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willem Verreycken?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VB (17 oktober 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 16 december 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Ontzuiling (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (17 oktober 1989 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 3 januari 1943
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 31 augustus 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (29 juni 1989 - 23 november 1991)