U bent hier

Willy Vernimmen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willy Vernimmen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 2 juni 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Melle op 23 december 1930 , overleden op 22 februari 2005
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 28 juni 1989)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (7 januari 1969 - 6 november 1971)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 23 juli 1984)