U bent hier

Jan Verniers

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan Verniers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (secretaris 10 februari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (secretaris 10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 16 november 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 21 maart 1983 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 20 augustus 1928
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)