U bent hier

Pierre Vermeylen

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Pierre Vermeylen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter 10 februari 1972 - 19 november 1973)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 10 februari 1972 - 19 november 1973)
  • Commissie voor het Reglement (ondervoorzitter 29 februari 1972 - 19 november 1973)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Ukkel (Brussel) op 8 april 1904 , overleden op 29 december 1991
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 10 maart 1974)
  • gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 februari 1946 - 25 juni 1949)
  • gecoöpteerd senator (7 maart 1945 - 16 februari 1946)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (28 juni 1972 - 14 mei 1974)
  • Europees Parlementslid (2 augustus 1965 - 29 maart 1966)
  • Europees Parlementslid (17 juli 1952 - 28 april 1954)
Minister
  • minister van Nationale Opvoeding (17 juni 1968 - 20 januari 1972)
  • minister van Justitie (25 april 1961 - 27 juli 1965)
  • minister van Binnenlandse Zaken (23 april 1954 - 25 juni 1958)
  • minister van Binnenlandse Zaken (20 maart 1947 - 10 augustus 1949)
  • minister voor Oorlogsschade en Burgerlijke Oorlogsgetroffenen (13 maart 1946 - 30 maart 1946)
  • minister van staat (sinds 12 juli 1966)