U bent hier

Ghislain Vermassen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Ghislain Vermassen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (vast lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 1 april 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (vast lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 31 maart 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Gent op 23 november 1950
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (16 december 1991 - 20 mei 1995)