U bent hier

William Verleysen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over William Verleysen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 1 december 1980)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Bureau (secretaris 28 juni 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (ondervoorzitter 30 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (secretaris 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 29 mei 1979)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 mei 1979 - 14 januari 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 14 januari 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (ondervoorzitter 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (ondervoorzitter 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 20 januari 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 1 december 1980)
  • Bureau (secretaris 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor de Begroting (eerste ondervoorzitter 5 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 4 november 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)

Meer info

Geboren te Erembodegem (Aalst) op 25 augustus 1920 , overleden op 20 februari 2000
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 december 1978 - 1 december 1980)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (5 oktober 1977 - 1 april 1980)