U bent hier

Ivan Verleyen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Ivan Verleyen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 oktober 1994)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 oktober 1994)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 3 maart 1992 - 20 oktober 1994)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 8 februari 1994 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 7 februari 1994)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 17 oktober 1994)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 19 mei 1994 - 17 oktober 1994)

Meer info

Geboren te Dendermonde op 27 juli 1941
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (24 november 1991 - 20 oktober 1994)